Item #: 251.PT14.25
High Quality, European Made, Forged, Stainless Steel 10" Carving Knife
  Product ID 251.PT14.25
  UPC 7-76847-37914-1
  In Stock 6
  • Description
  •    Reviews
Item #: 251.PT14.25
Printable Product Details Page
Purpose:
Product Reviews
No Reviews For This Product.
Glossary 2
These are our current best sellers.
2.5" Tourne/Paring - GreenSuper Special
4" Chef‘s Paring/Utility Knife
6" Chef's, Granton, POM Ergo Handle